Dotacje

Lista najpopualrniejszych dotacji OZE:

Agroenergia

Beneficjenci:

  1. Beneficjentami programu są wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
  2. Beneficjentem końcowym programu jest: Osoba fizyczna będąca właścicielem lub dzierżawcą nieruchomości rolnych, których łączna powierzchnia użytków rolnych zawiera się w przedziale od 1 ha do 300 ha oraz co najmniej rok przed złożeniem wniosku prowadząca osobiście gospodarstwo rolne.

Ulga w podatku rolnym

Ulga inwestycyjna przyznawana jest po zakończeniu inwestycji i polega na odliczeniu od należnego podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy, w której została dokonana inwestycja – w wysokości 25% udokumentowanych rachunkami nakładów inwestycyjnych.

Ulga termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna to ulga podatkowa, która weszła w życie 01.01.2019 roku, dająca możliwość odliczenia od podstawy obliczenia podatku (lub przychodów w przypadku podatku zryczałtowanego) kosztów poniesionych na przeprowadzenia przedsięwzięć termomodernizacyjnych w domu jednorodzinnym.

Skorzystaj z naszych usług i dowiedz się więcej o dostępnych dotacjach

– odnawialne źródła energii z Ecology Partners

Nie trać okazji na dofinansowanie do Twojego projektu związanego z odnawialnymi źródłami energii – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednią dotację dla Twojego gospodarstwa domowego, firmy lub rolnictwa!